FK Sindjelic Nis Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FK Sindjelic Nis Forum

Dobrodosli na FORUM FK Sindjelica iz Nisa.. Adresa sajta je: www.fksindjelic.co.nr
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Moze li se Sindja osvetiti Partizanu?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
marko_psc




Broj poruka : 1
Datum upisa : 12.08.2010

Moze li se Sindja osvetiti Partizanu? Empty
PočaljiNaslov: Moze li se Sindja osvetiti Partizanu?   Moze li se Sindja osvetiti Partizanu? I_icon_minitimePet Nov 05, 2010 5:46 am

Svi znamo da Sindja izgubio od Partizana u cetvrtfinalu kupa Srbije rezulatom 5-1 u sezoni 2007/2008..
A 10.11.2010 se igra revans ali je nas Sindjelic jaci no ikad, da li je doslo vreme za naplatu dugova?


Pozdrav svim ljubiteljima fudbala iz Durlan City-a Razz
Nazad na vrh Ići dole
Djolisimo




Broj poruka : 1
Datum upisa : 07.11.2010

Moze li se Sindja osvetiti Partizanu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moze li se Sindja osvetiti Partizanu?   Moze li se Sindja osvetiti Partizanu? I_icon_minitimeNed Nov 07, 2010 7:40 pm

Pozdrav Mare, slazem se da je Sindja jaci no ikad, niko ne dovodi u pitanje njegov
kvalitet, naravno, ali mislim da mozemo da se slozimo da ce mnogo zavisiti od Partizana.
Nas sampion je doziveo teske udarce u Evropi i pitanje je kako je to na njega uticalo.
Sada se okrece domacem prvenstvu i kupu ali ce svakako pokusati da uzdignute
glave napusti Evropu u koju je teskom mukom upao. Na osnovu toga moze se zakljuciti
da ce trener Stanojevic pristupiti ovom mecu sa kombinovanim timom, verovatno malo
i potcenjivacki prema Sindjelicu, i tu treba traziti sansu.

Pozivam sve prave Nislije da dodju na ovaj praznik fudbala i podrze nas grad, pre svega,
jer dok se mi ovde trvimo oko sitnica nasi zemljaci na severu profitiraju.
Sacuvajmo rivalitet za neka buduca vremena kad i Sindja i Radnicki budu u Super Ligi
i mi budemo imali pravi Niski derbi na novom Cairu.

Pozdrav svima i vidimo se na mecu:)
Nazad na vrh Ići dole
 
Moze li se Sindja osvetiti Partizanu?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dokle Sindja moze...
» Dokle Sindja moze...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FK Sindjelic Nis Forum :: FK Sindjelic Nis :: ::clanovi::-
Skoči na: